Світовий теніс / Ролан Гаррос

Новак Джокович 7-й раз зіграє у фіналі Ролан Гаррос після перемоги над першою ракеткою світу в півфіналі

На Відкритому чемпіонаті Франції завершився перший півфінал у чоловічій сітці
Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 28 травня - 11 червня • ґрунт • €19,804,000
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Півфінал
Новак Джокович (Сербія, 3) - Карлос Алькарас (Іспанія, 1) 6:3, 5:7, 6:1, 6:1

Іспанський тенісист пошкодив ногу на початку третього сету (за рахунку 1:1) і фактично з того моменту перестав нормально пересуватися кортом. Алькарас кілька разів викликав на корт лікаря, але відновитися так і не зміг.

Новак Джокович взяв реванш у Карлоса Алькараса за поразку на "Мастерсі" в Мадриді торік і перервав серію перемог іспанця на турнірах Grand Slam, яка налічувала 12 матчів. Сербський тенісист 32-й раз зіграв проти чинної першої ракетки світу і здобув 15-ту перемогу.

36-річний Новак Джокович 34-й раз зіграє у фіналі турніру Grand Slam (серб грає свій 70-й "мейджор") і сьомий раз боротиметься за титул у Парижі. Сербський тенісист 22 рази ставав чемпіоном на турнірах Великого Шолома (рекорд разом із Рафаелем Надалем) і двічі вигравав Ролан Гаррос.

У фінальному матчі суперником Новака Джоковича стане переможець матчу Олександр Зверєв - Каспер Рууд.