Штутгарт. Тіафо відіграв матчбол Штруффа і завоював свій третій титул у кар'єрі

Американський тенісист став чемпіоном на турнірі АТР 250 у Німеччині
BOSS Open - ATP 250
Штутгарт, Німеччина • 12-18 червня • трава • €795,730

Фінал
Френсіс Тіафо (США, 3) - Ян-Леннард Штруфф (Німеччина) 4:6, 7:6(1), 7:6(8)

Френсіс Тіафо втретє зіграв проти Яна-Леннарда Штруффа і здобув другу перемогу. Американський тенісист відіграв один матчбол на тай-брейку вирішального сету, подаючи за рахунку 6:7.

25-річний Тіафо провів сьомий фінальний поєдинок на турнірах АТР і здобув третю перемогу. В активі американця тепер є титули на трьох покриттях: хард (Делрей-Біч/2018), ґрунт (Г'юстон/2023) і трава (Штутгарт/2023).

Шлях до перемоги

R1: BYE
R2: Їржі Легечка (Чехія) 7:6(2), 6:4
QF: Лоренцо Музетті (Італія, 6) 6:7(6), 7:6(4), 6:2
SF: Мартон Фучович (Угорщина, Q) 6:3, 7:6(11)
FR: Ян-Леннард Штруфф (Німеччина) 4:6, 7:6(1), 7:6(8)

Перемога в Штутгарті принесла Френсісу Тіафо €109,270 призових і 250 рейтингових очок, завдяки яким він забезпечив собі дебют у топ-10 світового рейтингу наступного тижня.

Ян-Леннард Штруфф провів третій фінал на турнірах АТР (другий цього року) і зазнав третьої поразки. Німець заробив на домашньому турнірі €63,740 призових і 150 рейтингових очок. У світовій класифікації він оновить свій особистий рекорд, піднявшись на 21-е місце.