Світовий теніс / WTA

Ноттінгем. Корне перемогла восьму ракетку світу, Вотсон і Голубич зустрінуться в 1/4 фіналу

На турнірі WTA у Великій Британії відомі перші учасниці чвертьфінальних матчів
Rothesay Open - WTA 250
Ноттінгем, Велика Британія • 12-18 червня • трава • $259,303
Чинна чемпіонка: Беатріс Аддад Майя (Бразилія)

Друге коло

Алізе Корне (Франція) - Марія Саккарі (Греція, 1/WC) 6:1, 6:4
Магдалена Френх (Польща) - Чжу Лінь (Китай, 8) 6:2, 6:4
Гезер Вотсон (Велика Британія, Q) - Тат'яна Марія (Німеччина) 6:4, 6:4
Вікторія Голубич (Швейцарія) - Донна Векич (Хорватія, 4) 6:4, 6:1

+

Алізе Корне (№72) вперше за чотири зустрічі обіграла Марію Саккарі та здобула першу перемогу цього року над суперницею з топ-10 рейтингу. Загалом в активі француженки 25 перемог у подібних матчах. Далі Корне зіграє проти найсильнішої у матчі Елізабет Мандлік - Каміла Джорджі.

Магдалена Френх вдруге у кар'єрі зіграє у чвертьфіналі турніру WTA. Вперше їй це вдалося в 2020 році в Празі (WTA 250), де вона поступилася Сімоні Халеп.

Вікторія Голубич (№150) здобула дев'яту в кар'єрі перемогу над тенісисткою, яка входить до топ-20 рейтингу. Це буде перший чвертьфінал для швейцарки на рівні WTA з липня минулого року (Варшава), у якому вона зіграє проти Гезер Вотсон (№195). Британка сьогодні зрівняла рахунок у особистих зустрічах із Тат'яною Марією (2-2). Попередні два матчі між тенісистками також проходили на траві: у 2021 році Вотсон перемогла Голубич у Бірмінгемі, а у попередньому сезоні швейцарка взяла реванш у Ноттінгемі.