Гертогенбос. Маннаріно переміг третю ракетку світу Медведєва, де Мінор виграв 20-й матч на траві

На турнірі АТР 250 у Нідерландах відомі всі учасники чвертьфінальної стадії
Libema Open - ATP 250
Гертогенбос, Нідерланди • 12-18 червня • трава • €750,950
Чинний чемпіон: Тім ван Рейтховен (Нідерланди)

Друге коло

Адріан Маннаріно (Франція) - Данило Медведєв (-, 1) 4:6, 6:4, 6:2
Джордан Томпсон (Австралія) - Мілош Раонич (Канада, PR) 7:6(4), 6:1
Таллон Грікспор (Нідерланди, 6) - Олексій Попирін (Австралія) 6:3, 6:2
Алекс де Мінор (Австралія, 4) - Ласло Дьєре (Сербія) 6:1, 6:7(5), 6:3

+

Адріан Маннаріно вшосте зіграв проти Данила Медведєва і здобув третю перемогу (другу на трав'яному корті). Торік француз програв у їхньому півфінальному поєдинку на цьому турнірі. Маннаріно вперше за 11 матчів переміг тенісиста топ-3 і далі зіграє проти австралійця Джордана Томпсона, якого обіграв цього року в Далласі (загальний рахунок протистояння - 4:1 на користь Маннаріно).

Алекс де Мінор втретє за три матчі обіграв Ласло Дьєре і виграв свій 20-й матч на траві на рівні АТР. Австралієць вп'яте в сезоні зіграє у чвертьфіналі і зустрінеться з Таллоном Грікспором, якого переміг у 2017 році на "челленеджері" в Сеговії.