Гертогенбос. Руусувуорі у двох сетах переміг Сіннера, два австралійці зіграють за місце у фіналі

На турнірі АТР 250 у Нідерландах відомі всі учасники півфінальної стадії
Libema Open - ATP 250
Гертогенбос, Нідерланди • 12-18 червня • трава • €750,950
Чинний чемпіон: Тім ван Рейтховен (Нідерланди)

Чвертьфінал

Джордан Томпсон (Австралія) - Адріан Маннаріно (Франція) 5:7, 7:6(2), 6:2
Рінкі Хіджіката (Австралія, LL) - Маккензі Макдональд (США) 5:7, 6:3, 6:1
Таллон Грікспор (Нідерланди, 6) - Алекс де Мінор (Австралія, 4) 4:6, 6:3, 6:4
Еміл Руусувуорі (Фінляндія) - Яннік Сіннер (Італія, 2) 6:3, 6:4

+

Джордан Томпсон вшосте зіграв проти Адріана Маннаріно і здобув другу перемогу. Австралієць вчетверте зіграє в півфіналі на турнірі АТР і вчетверте зробить це на трав'яному покритті. У 2019 році Томпсон на кортах у Хертогенбосі дійшов до свого поки що єдиного фіналу на рівні АТР.

"Лакі лузер" Рінкі Хіджіката уперше в кар'єрі вийшов у півфінал на рівні АТР-туру. Австралієць зіграє за місце у фіналі проти свого співвітчизника Джордана Томпсона, якому програв обидва очних поєдинки, один з яких відбувся минулого тижня на "челленджері" в Сербітоні.

Таллон Грікспор зрівняв рахунок у протистоянні з Алексом де Мінором (1-1) і втретє в сезоні (та в кар'єрі) зіграє в півфіналі турніру АТР. У січні він зіграв у вирішальному матчі турніру в Пуні.

Еміл Руусувуорі вдруге за сім очних поєдинків переміг Янніка Сіннера і вперше вийшов у півфінал турніру АТР на траві. Фінський тенісист здобув третю перемогу над суперником із топ-10 і зробив це вперше з березня 2021 року, перервавши серію з 11 поразок у таких поєдинках. Руусувуорі вшосте зіграє в півфіналі турніру АТР і боротиметься за свій другий фінал.