Галле. Яррі переміг Циципаса у другому колі, Зверєв виграв 30-й матч на трав'яних кортах

Результати третього ігрового дня на турнірі АТР 500 у Німеччині
Terra Wortmann Open - ATP 500
Галле, Німеччина • 19-25 червня • трава • €2,345,130
Чинний чемпіон: Хуберт Хуркач (Польща)

Друге коло

Данило Медведєв (-, 1) - Ласло Дьєре (Сербія) 6:3, 6:7(5), 6:3
Роберто Баутіста Агут (Іспанія, 8) - Брендон Накашима (США) 7:5, 7:6(2)
Олександр Зверєв (Німеччина, 9) - Денис Шаповалов (Канада) 6:2, 6:4
Ніколас Яррі (Чилі) - Стефанос Циципас (Греція, 2) 7:6(7), 7:5

+

Ніколас Яррі провів третій матч проти Стефаноса Циципаса і здобув другу перемогу (обидві на траві). Чилієць вдруге цього року і втретє в кар'єрі переміг суперника з топ-5. Уперше з 2019 року (Хертогенбос) Яррі вдалося пройти до чвертьфіналу змагань на траві.

Олександр Зверєв увосьме зіграв проти Дениса Шаповалова і здобув п'яту перемогу. Німецький тенісист виграв 30-й матч на трав'яних кортах і вчетверте пройшов до чвертьфіналу в Галле (двічі доходив до фіналу на цьому турнірі). За вихід у півфінал Зверєв зіграє проти чилійця Ніколаса Яррі, якому програв у травні на турнірі в Женеві (загальний рахунок їхнього протистояння 2-2).