Світовий теніс / WTA

Бірмінгем. Маріно врятувала матчболи на шляху до 1/4 фіналу, Остапенко здолала Вільямс

На турнірі WTA у Великій Британії відомі всі учасниці чвертьфінальної стадії
Rothesay Classic - WTA 250
Бірмінгем, Велика Британія • 19-25 червня • трава • $259,303
Чинна чемпіонка: Беатріс Аддад Мая (Бразилія)

Друге коло

Барбора Крейчикова (Чехія, 1) - Тереза Мартінцова (Чехія, Q) 6:4, 6:4
Ребекка Маріно (Канада, LL) - Еміна Бекташ (США, Q) 6:4, 4:6, 7:6(1)
Анастасія Потапова (-, 4) - Кеті Макнеллі (США) 3:6, 6:2, 7:6(0)
Магдалена Френх (Польща, Q) - Сорана Кирстя (Румунія, 8) 6:3, 6:7(1), 6:4
Олена Остапенко (Латвія, 2) - Вінус Вільямс (США, WC) 6:3, 5:7, 6:3

+

Барбора Крейчикова вийшла вперед у рахунку особистих протистоянь із Терезою Мартінцовою (3-2). У чвертьфіналі чешка зустрінеться зі ще однією своєю співвітчизницею Ліндою Фругвіртовою.

Ребекка Маріно відіграла чотири матчболи у вирішальному сеті, поступаючись до цього з рахунком 5:3. Канадка проведе перший чвертьфінал у сезоні, в якому зустрінеться із Чжу Лінь. Цього року тенісистки грали одна проти одної вже три рази, і у двох матчах сильнішою була китаянка.

Магдалена Френх втретє у кар'єрі зіграє у чвертьфіналі турніру WTA. Минулого тижня полька дійшла до цієї стадії в Ноттінгемі. Далі Френх зіграє проти Олени Остапенко, якій знадобилося 2,5 години для перемоги над Вінус Вільямс. У другому сеті латвійка вела 5:3 і не реалізувала матчбол.