Галле. Грікспор відіграв матчбол і переміг чинного чемпіона турніру, Сіннер зіграє проти Бублика у чвертьфіналі

На турнірі АТР 500 у Німеччині зіграно всі матчі другого кола
Terra Wortmann Open - ATP 500
Галле, Німеччина • 19-25 червня - трава • €2,345,130
Чинний чемпіон: Хуберт Хуркач (Польща)

Друге коло

Андрій Рубльов (-, 3) - Яннік Ганфманн (Німеччина, WC) 7:6(6), 6:3
Таллон Грікспор (Нідерланди) - Хуберт Хуркач (Польща, 6) 6:3, 1:6, 7:6(8) - відіграв 1 матчбол
Олександр Бублик (Казахстан) - Ян-Леннард Штруфф (Німеччина) 6:3, 6:7(4), 6:3
Яннік Сіннер (Італія, 4) - Лоренцо Сонего (Італія) 6:7(4), 6:4, 6:4

+

Таллон Грікспор взяв реванш у Хуберта Хуркача за п'ятисетову поразку на Ролан Гаррос цього року. Нідерландський тенісист на тай-брейку вирішального сету лідирував 6:3, але втратив свою перевагу і в підсумку сам відіграв один матчбол на своїй подачі за рахунку 7:8, після чого взяв наступні два очки. Нагадаємо, що польський тенісист - чинний чемпіон турніру в Галле. Грікспор вп'яте в кар'єрі переміг суперника з топ-20 і у чвертьфіналі зіграє проти сьомої ракетки світу Андрія Рубльова, якому програв цього року на турнірі в Досі.

Яннік Сіннер вдруге цього року переміг свого співвітчизника Лоренцо Сонеґо і другий тиждень поспіль зіграє у чвертьфіналі турніру на траві. Наступний матч італієць проведе проти Александра Бублика, у якого виграв усі три очних поєдинки, зокрема минулого тижня в Хертогенбосі.