Світовий теніс / Вімблдон

Алькарас у п'ятисетовому фіналі переміг Джоковича і вперше став чемпіоном Вімблдону

Іспанський тенісист став чемпіоном трав'яного "мейджора"
The Championships, Wimbledon - Grand Slam
Лондон, Велика Британія • 3-16 липня • трава • £18,165,000
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Фінал
Карлос Алькарас (Іспанія, 1) - Новак Джокович (Сербія, 2) 1:6, 7:6(6), 6:1, 3:6, 6:4

Карлос Алькарас і Новак Джокович зіграли один з одним утретє, і другу перемогу здобув іспанець, взявши реванш за поразку в півфіналі Ролан Гарросу цього року.

Іспанський тенісист перервав серію Джоковича з 34 перемог поспіль на Вімблдоні і вперше виграв титул на трав'яному "мейджорі", зігравши свій дебютний фінал на цьому турнірі. Алькарас виграв 12-й матч поспіль на траві і став восьмим гравцем, який виграв в один рік турнір АТР у Лондоні та Вімблдон.

FR: [2] Новак Джокович (Сербія, №2 АТР) 1:6, 7:6(6), 6:1, 3:6, 6:4

20-річний Карлос Алькарас став третім іспанцем, який виграв Вімблдон, після Маноло Сантани і Рафаеля Надаля, і став третім наймолодшим чемпіоном цього турніру після Бориса Беккера (виграв у 17 років у 1985 році і в 18 років у 1986 році) і Бьорна Борга (виграв у 1976 році в 20 років і 27 днів).

Карлос Алькарас став п'ятим тенісистом у Відкритій Ері, який виграв кілька "мейджорів" до настання 21 року.

Завдяки перемозі у фіналі Карлос Алькарас збереже за собою перше місце в рейтингу і в понеділок почне 29-й тиждень у статусі лідера чоловічого тенісу.