Світовий теніс / Вімблдон

Вімблдон. Швьонтек і Пегула вийшли до другого кола, Стрицова повернулася на турнір після трирічної паузи

У жіночій сітці трав'яного "мейджора" розпочалися матчі першого раунду
The Championships, Wimbledon - Grand Slam
Лондон, Велика Британія • 3-16 липня • трава • £18,165,000
Чинна чемпіонка: Олена Рибакіна (Казахстан)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Перше коло

Іга Швьонтек (Польща, 1) - Чжу Лінь (Китай) 6:1, 6:3
Діан Паррі (Франція) - Гарріет Дарт (Великв Британія, WC) 6:7(4), 6:0, 6:4
Петра Мартич (Хорватія, 30) - Лінда Фругвіртова (Чехія) 7:5, 6:7(5), 4:1 (відмова)
Магда Лінетт (Польща, 23) - Жиль Тайхманн (Швейцарія) 6:3, 6:2
Барбора Стрицова (Чехія, SR) - Марина Заневська (Бельгія) 6:1, 7:5
Джоді Баррейдж (Велика Британія, WC) - Кеті Макнеллі (США) 6:1, 6:3
Надя Подороска (Аргентина) - Тереза Мартінцова (Чехія) 3:6, 7:6(5), 6:4
Вікторія Азаренко (-, 19) - Юань Юе (Китай, Q) 6:4, 5:7, 6:4
Джессіка Пегула (США, 4) - Лорен Девіс (США) 6:2, 6:7(8), 6:3
Крістина Букша (Іспанія) - Камілла Рахімова (-) 6:3, 4:6, 7:6(9)
Леся Цуренко (Україна) - Клер Лю (США) 6:3, 3:6, 6:4
Аліша Паркс (США) - Анна-Лєна Фрідсам (Німеччина) 6:4, 6:3
Ана Богдан (Румунія) - Людмила Самсонова (-, 15) 7:6(1), 7:6(4)
Вероніка Кудерметова (-, 12) - Кая Канепі (Естонія) 7:6(4), 6:4
Лейла Фернандес (Канада) - Катерина Баіндл (Україна) 6:4, 4:6, 6:4
Каролін Гарсія (Франція, 5) - Кеті Волинець (США) 6:4, 6:3

+

Іга Швьонтек виграла одинадцятий матч поспіль, у тому числі четвертий на траві. Минулого тижня полька дійшла до півфіналу на турнірі WTA 250 у Бад-Гомбурзі і потім відмовилася від продовження боротьби через харчове отруєння.

Барбора Стрицова вдруге цього року обіграла Марину Заневську. У травні тенісистки зустрічалися у першому колі ґрунтового турніру WTA 1000 у Римі. Для 38-річної чешки це перший виступ на Вімблдоні з 2019 року, коли вона показала свій найкращий результат на турнірах Grand Slam, дійшовши до півфіналу.

Джоді Баррейдж взяла реванш у Кеті Макнеллі за поразку минулого сезону на US Open і записала до свого активу першу перемогу на домашньому турнірі.

Крістина Букша відіграла чотири матчболи на тай-брейку вирішального сету і успішно дебютувала в основній сітці Вімблдону. Раніше іспанка тричі грала у кваліфікації турніру.

Ана Богдан (№57) здобула п'яту в кар'єрі перемогу над суперницею з топ-20. Далі румунка зустрінеться з Алішою Паркс, яка перервала серію з чотирьох поразок і вперше виграла матч в основі Вімблдону.