Світовий теніс / Вімблдон

Вімблдон. Джокович виграв 29-й матч поспіль на турнірі, Музетті вперше здобув перемогу на трав'яному "мейджорі"

Аслан Карацев (-) - Люка ван Аш (Франція) 6:7(4), 6:4, 6:2, 6:4
Томас Барріос Вера (Чилі) - Себастіан Баес (Аргентина) 7:6(7), 3:6, 6:3, 7:6(2)
Давид Гоффен (Бельгія, WC) - Фабіан Марожан (Угорщина, LL) 6:2, 5:7, 6:2, 6:0
Джей-Джей Вульф (США) - Ензо Куако (Франція, Q) 7:5, 6:3, 7:6(4)
Максиміліан Мартерер (Німеччина, Q) - Борна Гойо (Хорватія) 7:5, 6:7(8), 6:3, 6:4
Лоренцо Музетті (Італія, 14) - Хуан Пабло Варильяс (Перу) 6:3, 6:1, 7:5
Жауме Мунар (Іспанія) - Джон Існер (США) 4:6, 6:3, 6:4, 6:4
Губерт Гуркач (Польща, 17) - Альберт Рамос-Віньолас (Іспанія) 6:1, 6:4, 6:4
Джордан Томпсон (Австралія) - Брендон Накашіма (США) 2:6, 2:6, 6:4, 7:6(4), 6:3
Новак Джокович (Сербія, 2) - Педро Качін (Аргентина) 6:3, 6:3, 7:6(4)

+

Новак Джокович виграв 29-й матч поспіль на Вімблдоні і на трав'яних кортах. Сербський тенісист виграв чотири останні трав'яні "мейджори", а своєї останньої поразки на траві зазнав у фіналі турніру в Лондоні 2018 року від Маріна Чиліча. Джокович виграв 349-й матч на турнірах Grand Slam і не знає поразок на цьому рівні впродовж 22-х матчів (з чвертьфіналу Ролан Гарросу минулого року). У другому колі Джокович зіграє проти Джордана Томпсона, з яким раніше не зустрічався.

Джордан Томпсон втретє в кар'єрі відігрався з рахунку 0-2 по сетах і втретє поспіль вийшов до другого кола на Вімблдоні.

Аслан Карацев, Томас Барріос Вера, Джей Джей Вульф, Лоренцо Музетті - здобули дебютні перемоги на кортах Вімблдону.