Світовий теніс / Вімблдон

Вімблдон. "Лакі лузер" із другої сотні відіграв два матчболи і переміг у п'ятисетовому поєдинку, Берреттіні та де Мінор зустрінуться у другому колі

На Вімблдоні тільки в четвер вдалося дограти матчі першого кола в чоловічій сітці
The Championships, Wimbledon - Grand Slam
Лондон, Великобританія • 3-16 липня • трава • £18,165,000
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Перше коло

Олександр Зверєв (Німеччина, 19) - Гійс Броувер (Нідерланди) 6:4, 7:6(4), 7:6(5)
Роберто Карбальєс Баена (Іспанія) - Маттео Арналді (Італія, Q) 6:7(0), 6:3, 6:4, 6:4
Ніколас Яррі (Чилі, 25) - Марко Чеккінато (Італія) 4:6, 6:2, 6:4, 6:1
Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди) - Чжан Чжичжень (Китай) 2:6, 7:6(3), 7:6(6), 3:6, 6:2
Крістофер О'Коннелл (Австралія) - Хамед Меджедович (Сербія) 7:5, 6:4, 4:6, 6:4
Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія, 31) - Артур Фіс (Франція) 7:6(3), 6:1, 6:2
Йосуке Ватанукі (Японія, LL) - Марк Андреа Хюслер (Швейцарія) 6:7 (5), 5:7, 7:6 (5), 7:6 (3), 7:6 (3), 6:3 - відіграв 2 матчболи
Джейсон Кублер (Австралія) - Уго Умбер (Франція) 6:4, 4:6, 6:2, 3:6, 6:3
Маттео Берреттіні (Італія) - Лоренцо Сонего (Італія) 6:7(5), 6:3, 7:6(7), 6:3
Алекс де Мінор (Австралія, 15) - Кіммер Коппеянс (Бельгія, Q) 6:7(5), 6:3, 6:3, 7:6(2)

Йосуке Ватанукі, який потрапив до основної сітки як "лакі лузер", зіграв перший у кар'єрі п'ятисетовий матч і зумів відігратися, поступаючись 0-2 за партіями. У четвертому сеті японець врятував два матчболи на своїй подачі за рахунку 4:5. У другому колі 116-та ракетка світу Ватанукі зіграє проти Олександра Звєрєва. 25-річний японець вдруге бере участь в основній сітці "мейджора" і вдруге проходить стартовий раунд (АО-2023).

Маттео Берреттіні вп'яте зіграв проти Лоренцо Сонеґо та здобув четверту перемогу, взявши реванш за поразку цьогоріч на трав'яному турнірі в Штутгарті. Екс-шоста ракетка світу Берреттіні виграв свій перший матч з квітня і в другому колі зіграє проти Алекса де Мінора, якому програв два з трьох очних поєдинків.