Світовий теніс / Вімблдон

Вімблдон. Берреттіні переміг Зверєва, Руне врятував два матчболи в п'ятому сеті та вперше вийшов у четверте коло на трав'яному "мейджорі"

Підсумки шостого ігрового дня в чоловічій сітці трав'яного "мейджора"
The Championships, Wimbledon - Grand Slam
Лондон, Великобританія • 3-16 липня • трава • £18,165,000
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Третє коло
Маттео Берреттіні (Італія) - Олександр Зверєв (Німеччина, 19) 6:3, 7:6(4), 7:6(5)
Френсіс Тіафо (США, 10) - Григор Димитров (Болгарія, 21) 3:6, 2:6, 2:1 перервано через дощ
Хольгер Руне (Данія, 6) - Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія, 31) 6:3, 4:6, 3:6, 6:4, 7:6(8) - відіграв 2 матчболи

+

Маттео Берреттіні вдруге за шість матчів обіграв Олександра Звєрєва (це їхня перша зустріч на траві). Італієць третій рік поспіль зіграє в четвертому колі Вімблдону і стане суперником першої ракетки світу Карлоса Алькараса, якому програв два з трьох очних поєдинки.

Хольгер Руне продовжує покращувати свій особистий рекорд на Вімблдоні, вперше вийшовши до четвертого кола. Датчанин взяв реванш у іспанця за поразку цього року на "Мастерсі" в Мадриді. У вирішальному сеті Руне врятував два матчболи на своїй подачі, а на десятиочковому тай-брейку відігрався з рахунку 2:6. За вихід до чвертьфіналу данський тенісист зіграє проти переможця зустрічі Френсіс Тіафо (США) - Григор Димитров (Болгарія), які сьогодні не дограли через дощ.

Алькарас другий рік поспіль вийшов до четвертого кола, Юбенкс продовжив переможну серію на траві та зіграє далі з Циципасом