Світовий теніс / Вімблдон

Вімблдон. Сіннер зупинив Галана, Джокович впорався з Гуркачем на шляху до 1/4 фіналу

Результати матчів четвертого кола у нижній половині чоловічої сітки на турнірі у Великій Британії

Роман Сафіуллін (-) - Денис Шаповалов (Канада, 26) 3:6, 6:3, 6:1, 6:3
Андрій Рубльов (-, 7) - Олександр Бублик (Казахстан, 23) 7:5, 6:3, 6:7(6), 6:7(5), 6:4
Новак Джокович (Сербія, 2) - Губерт Гуркач (Польща, 17) 7:6(6), 7:6(6), 5:7, 6:4

+

Яннік Сіннер проведе п'ятий чвертьфінал на турнірах Grand Slam, зокрема другий на Вімблдоні, і боротиметься за свій перший півфінал на цьому рівні. Далі італієць зустрінеться із Романом Сафіуліним, якого обігрував на старті минулого сезону в рамках командного турніру United Cup.

Новак Джокович здобув перемогу в шостому поспіль матчі проти Губерта Гуркача. Зазначимо, цей матч був перерваний вчора після другого сету через комендантську годину. Тенісисти вдруге зіграли один проти одного на траві: чотири роки тому серб виграв у польського гравця у третьому колі Вімблдону. Зазначимо, Джокович виграв 32-й матч поспіль на британському "мейджорі". За вихід до півфіналу Новак посперечається з Андрієм Рубльовим (3-1).