Вімблдон. Жабер перемогла Соболенко та знову вийшла до фіналу змагань

Лондон, Велика Британія • 3-16 липня • трава • £18,165,000
Чинна чемпіонка: Олена Рибакіна (Казахстан)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Півфінал
Онс Жабер (Туніс, 6) - Арина Соболенко (-, 2) 6:7(5), 6:4, 6:3

Жабер записала у свій актив другу перемогу у п'яти матчах проти Соболенка, якою вже програвала два роки тому на Вімблдоні в рамках чвертьфінального протистояння. Сьогодні Онс у другому сеті поступалася з рахунком 2:4.

Туніска другий сезон поспіль зіграє у вирішальному матчі на трав'яному "мейджорі". Нагадаємо, минулого року Жабер також дійшла до фіналу на Відкритому чемпіонаті США, де поступилася Ізі Швьонтек.

Онс повторила досягнення тенісистки з ПАР Аманди Кетцер, яка також тричі грала у півфіналі турнірів Grand Slam.

У фінальному матчі Жабер зустрінеться з Маркетою Вондроушової, яка сьогодні обіграла Еліну Світоліну. Цього сезону тенісистки грали вже двічі (Australian Open, Індіан-Веллс), і в обох матчах сильнішою була чешка.