Ньюпорт. Маннаріно став новим чемпіоном змагань

Адріан Маннаріно виграв титул на турнірі ATP у Сполучених Штатах
Infosys Hall of Fame Open - ATP 250
Ньюпорт, США • 17-23 липня • трава • $718,245

Фінал
Адріан Маннаріно (Франція, 2) - Алекс Мікельсен (США) 6:2, 6:4

Французький тенісист зіграв 13-й фінал на рівні ATP (п'ятий на трав'яному покритті) та записав до свого активу третій титул. Нагадаємо, у червні Маннаріно дійшов до фіналу на трав'яному турнірі на Мальорці.

Шлях до перемоги:
R32: BYE
R16: Рінкі Хіджіката (Австралія) 6:3, 6:4
QF: Джордан Томпсон (Австралія, 7) 6:0, 6:7(4), 6:2
SF: Уго Умбер (Франція, 3) 6:4, 6:3
FR: Алекс Мікельсен (США) 6:2, 6:4

Цей трофей став для 35-річного француза третім у його кар'єрі, зокрема другим на траві. У 2019 році Адріан став переможцем на турнірі у Гертогенбосі.

Алекс Мікельсен вдруге виступив в основній сітці турніру ATP. У червні 18-річний американець потрапив до основи змагань на Мальорці у статусі "лаки лузера" і поступився у першому колі майбутньому чемпіонку Крістоферу Юбенксу.