Гамбург. Альтмаєр розгромив сьому ракетку світу Рубльова, Рууд, Зверєв і Музетті зіграють у чвертьфіналі

На змаганнях АТР 250 у Гамбурзі зіграні всі матчі другого кола
Hamburg European Open - ATP 500
Гамбург, Німеччина • 24-30 липня • ґрунт • €1,981,470
Чинний чемпіон: Лоренцо Музетті (Італія)

Друге коло
Каспер Рууд (Норвегія, 1) - Крістіан Гарін (Чилі, Q) 1:6, 6:2, 6:2
Артур Фіс (Франція) - Душан Лайович (Сербія) 7:5, 7:5
Олександр Зверєв (Німеччина, 4) - Максиміліан Мартерер (Німеччина, WC) 6:3, 7:5
Люка ван Аш (Франція) - Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія, 7) 3:6, 7:6(5), 6:4
Ласло Дьере (Сербія) - Гідо Пелья (Аргентина, PR) 6:2, 3:6, 6:3
Лоренцо Музетті (Італія, 3) - Йозеф Ковалик (Словаччина, LL) 3:6, 6:2, 6:4
Чжан Чжичжень (Німеччина) - Яннік Ганфманн (Німеччина) 4:6, 6:1, 6:4
Даніель Альтмаєр (Німеччина) - Андрій Рубльов (-, 2) 6:2, 6:2

+

Каспер Рууд взяв реванш у Крістіана Гаріна за поразку цього року на "Мастерсі" в Індіан-Веллсі (загальний рахунок протистояння 2-3 на користь чилійця). Норвезький тенісист вшосте в сезоні пройшов до чвертьфіналу і далі зіграє проти француза Артура Фіса.

Даніель Альтмаєр провів четвертий матч проти суперника з топ-10 і здобув третю перемогу. Цього року німець обіграв Янніка Сіннера на Ролан Гаррос. Альтмаєр уперше цього року дійшов до чвертьфіналу на рівні АТР і боротиметься за свій перший півфінал на цьому рівні з 2021 року. Далі німецький тенісист зіграє проти китайця Чжан Чжичженя.