Лос-Кабос. Циципас здобув вольову перемогу в чвертьфіналі і зустрінеться з Чоричем за місце у вирішальному матчі турніру

Домінік Кепфер (Німеччина, 7) - Александар Ковачевич (США) 6:4, 7:5

Стефанос Циципас вчетверте зіграв проти Ніколаса Яррі і здобув другу перемогу (обидві в цьому сезоні). Грецький тенісист вчетверте цього року дійшов до півфіналу і вперше після Australian Open зробив це на харді. За вихід у фінал Циципас зіграє проти Борни Чорича, якого двічі обіграв у цьому сезоні (ATP Cup, Рим). Загальний рахунок їхнього протистояння - 3:3.

Алекс де Мінор у п'ятий раз за п'ять матчів обіграв Томмі Пола. У березні цього року тенісисти зіграли у фіналі іншого турніру АТР у Мексиці - в Акапулько. Австралієць втретє цього року дійшов до півфіналу і далі зіграє проти Домініка Кепфера, якому програв 2020 року на "Мастерсі" в Римі. Німецький тенісист вдруге в кар'єрі зіграє в півфіналі турніру АТР. У 2021 році він в Акапулько поступився на цій стадії Олександру Зверєву.