Кіцбюель. Тім відіграв п'ять матчболів і за 3,5 години переміг Дьєре на шляху до свого першого фіналу з 2020 року

На турнірі АТР 250 у Кіцбюелі відомі учасники вирішального матчу
Generali Open - ATP 250
Кіцбюель, Австрія • 31 липня - 5 серпня • ґрунт • €630,705
Чинний чемпіон: Роберто Баутіста Агут (Іспанія)

Півфінал
Себастьян Баес (Аргентина) - Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина, 1) 7:6(5), 3:6, 6:4
Домінік Тім (Австрія, WC) - Ласло Дьєре (Сербія, 5) 6:7(3), 7:5, 7:6(8) - відіграв 5 матчболів

Себастьян Баес взяв реванш у Томаса Мартіна Етчеверрі за поразку цьогоріч у півфіналі турніру в Сантьяго та вийшов уперед у їхньому протистоянні - 4:3. 23-річний аргентинець вп'яте в кар'єрі дійшов до фіналу на турнірі АТР і боротиметься за свій третій титул. Цього року Баес став чемпіоном на домашніх кортах у Кордобі.

Домінік Тім втретє зіграв проти Ласло Дьєре і здобув другу перемогу. Австрієць відіграв п'ять матболів під час вирішального сету: три на своїй подачі за рахунку 5:6 і ще два під час тай-брейку. Поєдинок тривав 3,5 години. Домінік Тім вийшов у фінал турніру АТР вперше з АТР Finals-2020 і 29-й раз за кар'єру. Він боротиметься за свій 18-й титул (12-й на ґрунті) і перший після перемоги на US Open-2020.

Себастьян Баес і Домінік Тім грали один з одним один раз: торік аргентинець переміг у трисетовому поєдинку на ґрунтовому турнірі в Бостаді.