Лос-Кабос. Циципас перервав серію з п'яти поразок у фіналах і завоював свій перший титул на відкритому харді

П'ята ракетка світу став чемпіоном турніру АТР 250 у Мексиці
Abierto de Tenis Mifel - ATP 250
Лос-Кабос, Мексика • 31 липня - 5 серпня • хард • $946,975
Чинний чемпіон: Данило Медведєв (-)

Фінал
Стефанос Циципас (Греція, 1) - Алекс де Мінор (Австралія, 5) 6:3, 6:4

Стефанос Циципас провів 12-й матч проти Алекса де Мінора і здобув 11-ту перемогу. Грецький тенісист з восьмої спроби виграв свій дебютний титул на відкритому харді і завоював свій десятий титул АТР (зігравши 27-й фінальний поєдинок).

Шлях до титулу:
R1: BYE
R2: Джон Існер (США) 6:2, 6:4
QF: Ніколас Яррі (Чилі, 6) 6:7(6), 7:6(4), 6:2
SF: Борна Чорич (Хорватія, 4) 6:3, 6:2
FR: Алекс де Мінор (Австралія, 5) 6:3, 6:4

П'ята ракетка світу Циципас виграв свій перший титул АТР з червня минулого року і перервав серію з п'яти поразок у фіналах (дві в цьому сезоні). Успіх у Мексиці приносить грецькому тенісистові 129 660$ призових і 250 рейтингових очок. У понеділок він обійде Каспера Рууда і стане четвертою ракеткою світу.

Австралієць Алекс де Мінор провів 13-й фінальний поєдинок на рівні АТР і зазнав шостої поразки (цього сезону 1-2). Де Мінор за свій виступ у Лос-Кабосі заробив 75 630$ призових і 150 рейтингових очок. У рейтингу АТР він підніметься на 18-е місце (+1).