Світовий теніс / WTA

Монреаль. Бенчич не змогла виграти два матчі за день, Швьонтек та Пегула зустрінуться в 1/2 фіналу

Людмила Самсонова (-, 15) - Арина Соболенко (-, 2) 7:6(2), 4:6, 6:3

Белінда Бенчич на початку вирішального сету підвернула ногу і звернулася за допомогою до фізіо. Через кілька геймів вже Петра Квітова брала медичну перерву через проблеми з правим стегном.

Чвертьфінал

Іга Швьонтек (Польща, 1) - Даніель Коллінс (США) 6:3, 4:6, 6:2
Джессіка Пегула (США, 4) - Коко Гауфф (США, 6) 6:2, 5:7, 7:5
Олена Рибакіна (Казахстан, 3) - Дар'я Касаткіна (-, 10) 5:7, 7:5, 7:6(8)
Людмила Самсонова (-, 15) - Белінда Бенчич (Швейцарія, 12) 6:4, 6:4

+

Іга Швьонтек виграла восьмий матч поспіль на харді. Перед своїм дебютним виступом у Монреалі полька стала чемпіонкою на турнірі WTA 250 у Варшаві. Швьонтек записала до свого активу 50-ту перемогу в сезоні (7 поразок), що є найкращим показником у WTA-турі цього сезону.

Джессіка Пегула зупинила переможну серію Коко Гауфф, яка минулого тижня виграла титул WTA 500 у Вашингтоні. Американка третій рік поспіль зіграє у півфіналі канадського турніру (Монреаль/Торонто). Пегула раніше сім разів грала проти Швьонтек і здобула дві перемоги. Цього сезону тенісистки зустрічалися на United Cup (Пегула) та в Досі (Швьонтек).

Олена Рибакіна провела на корті три з половиною години та відіграла матчбол на тай-брейку вирішального сету. Казахстанка зрівняла рахунок в очних зустрічах із Дар'єю Касаткіною (2-2) і далі зіграє проти Людмили Самсонової, якій програла у двох попередніх з нею матчах, зокрема у Монреалі два роки тому.