Цинциннаті. Оже-Альяссім переміг Берреттіні та перервав свою серію поразок, Шелтон став суперником Циципаса

Підсумки другого ігрового дня на "Мастерсі" в Цинциннаті
Western & Southern Open - ATP Masters 1000
Цинциннаті, США • 13-20 серпня • хард • $7,665,215
Чинний чемпіон: Борна Чорич (Хорватія)

Перше коло
Джордан Томпсон (Австралія, Q) - Джон Існер (США, WC) 7:6(5), 7:6(2)
Френсіс Тіафо (США, 10) - Таллон Грікспор (Нідерланди) 6:4, 6:7(7), 6:4
Брендон Накашима (США, WC) - Стен Ваврінка (Швейцарія, WC) 3:6, 7:6(5), 2*:5 перерваний через дощ
Бен Шелтон (США) - Крістофер Юбенкс (США) 5:7, 6:4, 6:4
Себастьян Корда (США) - Борна Чорич (Хорватія, 15) 6:7(5), 3:4* перервано через дощ

+

Бен Шелтон зіграв четвертий матч проти Крістофера Юбенкса і здобув третю перемогу. 20-річний американець виграв свій п'ятий матч в основній сітці "Мастерса" і в другому колі стане суперником четвертої ракетки світу Стефаноса Циципаса.

Фелікс Оже-Альяссім вдруге за шість матчів зумів обіграти Маттео Берреттіні та перервав свою серію з чотирьох поразок поспіль. Канадець виграв свій перший матч на "Мастерсах" цього року з березня місяця, коли дійшов до третього кола в Маямі. Далі Оже-Альяссім зіграє проти француза Адріано Маннаріно, з яким раніше не зустрічався.