Світовий теніс / WTA

Цинциннаті. Коллінс знову зіграє проти Швьонтек, Букша вперше перемогла суперницю з топ-20

На турнірі WTA 1000 у США завершилися матчі першого кола
Western & Southern Open - WTA 1000
Цинциннаті, США • 14-20 серпня • хард • $2,788,468
Чинна чемпіонка: Каролін Гарсія (Франція)

Лінда Носкова (Чехія, Q) - Людмила Самсонова (-) 2:6, 6:3, 6:1
Маяр Шериф (Єгипет) - Ван Сіюй (Китай, Q) 7:6(3), 4:6, 7:6(5)

+

Даніель Коллінс вп'яте зустрінеться з Ігою Швьонтек (1-3), зокрема вдруге у поточному сезоні. Минулого тижня американка програла польській тенісистці у чвертьфіналі турніру WTA 1000 у Монреалі.

Олена Остапенко здобула другу перемогу поспіль над Кароліною Плішковою (виграла на старті сезону в Адедаїді) і зрівняла рахунок в очних зустрічах із чешкою (5-5). Далі латвійка зіграє проти Олени Рибакіної, якій уже поступалася цього року на Australian Open та турнірі WTA 1000 у Римі.

Крістина Букша (№84) вперше в кар'єрі змогла обіграти суперницю з топ-20, програвши до зустрічі з Беліндою Бенчич у дев'яти подібних матчах.

Лінда Носкова (№50) записала до свого активу третю перемогу над тенісисткою з топ-20 рейтингу. У січні чешці вдалося обіграти Дар'ю Касаткіну (№8) та Онс Жабер (№2) на турнірі WTA 500 в Аделаїді. За вихід у третє коло чешка боротиметься зі своєю співвітчизницею Петрою Квітовою та спробує взяти реванш за поразку у березні на турнірі WTA 1000 в Маямі.

Друге коло

Слоан Стівенс (США) - Каролін Гарсія (Франція, 6) 4:6, 6:4, 6:4
Онс Жабер (Туніс, 5) - Ангеліна Калініна (Україна) 6:3, 6:7(2), 7:6(2)

Слоан Стівенс (№38) здобула третю перемогу у семи матчах проти Каролін Гарсії та вперше з жовтня обіграла представницю топ-10. Тоді американка також була сильнішою за французьку тенісистку на турнірі WTA 1000 у Гвадалахарі.