Світовий теніс / WTA

Цинциннаті. Швьонтек і Вондроушова посперечаються за вихід до 1/2 фіналу, Гауфф зупинила Носкову

Результати матчів третього кола на турнірі WTA 1000 у Сполучених Штатах
Western & Southern Open - WTA 1000
Цинциннаті, США • 14-20 серпня • хард • $2,788,468
Чинна чемпіонка: Каролін Гарсія (Франція)

Третє коло

Іга Швьонтек (Польща, 1) - Чжен Ціньвень (Китай) 3:6, 6:1, 6:1
Маркета Вондроушова (Чехія, 10) - Слоан Стівенс (США) 7:5, 6:3
Жасмін Паоліні (Італія, Q) - Олена Рибакіна (Казахстан, 4) 4:6, 5:2 (відмова)
Коко Гауфф (США, 7) - Лінда Носкова (Чехія, Q) 6:4, 6:0
Кароліна Мухова (Чехія) - Марія Саккарі (Греція, 8) 6:3, 2:6, 6:3
Марі Боузкова (Чехія) - Джессіка Пегула (США, 3) 6:4, 6:0
Онс Жабер (Туніс, 5) - Донна Векич (Хорватія) 5:2 (відмова)
Арина Соболенко (-, 2) - Дар'я Касаткіна (-, 14) 6:3, 6:3

+

Іга Швьонтек та Маркета Вондроушова проведуть другу очну зустріч: у 2020 році полька обіграла представницю Чехії у першому колі Ролан Гаррос.

Коко Гауфф вдруге цього сезону обіграла Лінду Носкову: у березні тенісистки зустрічалися на турнірі WTA 1000 в Індіан-Веллс. Далі американка зіграє проти Жасмін Паоліні та спробує зрівняти рахунок в особистих протистояннях. На початку 2021 року Гауфф програла італійці на турнірі WTA 250 в Окленді.

Марі Боузкова (№) записала до свого активу десяту перемогу у матчах проти суперниць із топ-10. Цього сезону чешка обігрувала Коко Гауфф (№5) на турнірі WTA 1000 у Римі, а також Каролін Гарсію (№5/6) на Вімблдоні та турнірі WTA 1000 у Монреалі. У чвертьфіналі Боузкова зустрінеться зі своєю співвітчизницею Кароліною Муховою (1-1).