Цинциннаті. Джокович, відігравши матчбол, переміг Алькараса в чотиригодинному фіналі і завоював свій 39-й титул серії "Мастерс"

Новак Джокович став чемпіоном турніру АТР 1000 у Цинциннаті
Western & Southern Open - ATP Masters 1000
Цинциннаті, США • 13-20 серпня • хард • $7,665,215

Фінал
Новак Джокович (Сербія, 2) - Карлос Алькарас (Іспанія, 1) 5:7, 7:6(7), 7:6(4)

Новак Джокович, після програшу першого сету, поступався 2:4 у другій партії, але зумів виграти три гейми поспіль. На тай-брейку другого сету серб відіграв матчбол на своїй подачі за рахунку 5:6. У третьому сеті вже Джоковичу вдалося першим зробити брейк (у сьомому геймі) і Алькарас відіграв спочатку два матчболи на своїй подачі за рахунку 3:5, а потім ще два - не давши Джоковичу подати на матч. На вирішальному тай-брейку серб зробив два міні-брейки, програвши лише один розіграш на своїй подачі. Поєдинок тривав 3 години 49 хвилин і став і найдовшим в історії фіналів на турнірах АТР 1000.

Шлях до титулу:
R1: BYE
R2: Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія) 6:4 відмова
R3: Гаель Монфіс (Франція, PR) 6:3, 6:2
QF: Тейлор Фрітц (США, 9) 6:0, 6:4
SF: Олександр Звєрєв (Німеччина, 16) 7:6(5), 7:5
FR: Карлос Алькарас (Іспанія, 1) 5:7, 7:6(7), 7:6(4)

+

Новак Джокович взяв реванш у Карлоса Алькараса за п'ятисетову поразку у фіналі Вімблдону цьогоріч і зрівняв рахунок у їхньому протистоянні - 2:2. Сербський тенісист утретє став чемпіоном турніру в Цинциннаті і загалом завоював свій 39-й титул на турнірах АТР 1000 (рекорд туру). Новак Джокович виграв свій 95-й титул у кар'єрі і вийшов на чисте третє місце в історії за цим показником, випередивши Івана Лендла (попереду Джиммі Коннорс - 109 і Роджер Федерер - 103).

Новак Джокович 35-й раз зіграв проти чинної першої ракетки світу і здобув 16-ту перемогу. За свій виступ у Цинциннаті серб отримав 1,019,335$ призових і 1000 рейтингових очок. У світовій класифікації він залишається другою ракеткою світу.

Карлос Алькарас уперше програв у фіналі турніру АТР 1000 (провів п'ятий фінал на "Мастерсі"). Іспанець заробив у Цинциннаті 556,630$ призових і 600 рейтингових очок. Він залишиться першою ракеткою світу мінімум до кінця US Open, де йому належить захищати титул.