Світовий теніс / US Open

Восьма ракетка світу розплакалася на пресконференції після поразки у першому колі US Open

Марія Саккарі не стримала емоцій під час спілкування із журналістами
Вчора у першому колі американського "мейджора" грекиня програла Ребеці Масаровій з Іспанії. Це була третя поразка поспіль для Саккарі в основній сітці турнірів Grand Slam.

"Безумовно, дві попередні поразки зіграли свою роль. Я дуже нервувала. Не знаю, що робитиму далі, я дійсно не знаю. Завжди одне й те саме", - сказала тенісистка крізь сльози.

"Можливо, мені потрібно взяти перерву. Я страждаю на корті. Зараз я не можу ухвалити рішення, у моїй голові багато різних думок.

Незважаючи на нерви, я добре розпочала матч. Як такої напруги не було, але я не розуміла, що зі мною. Я вела 4:1, робила те, що потрібно, але не грала добре. Я продовжувала відчувати тривогу, але не можу пояснити, що це було".

Після першого сету вся команда Саккарі залишила корт після прохання самої тенісистки.

"Мені було соромно, що мене такою бачать. Мені було соромно, тому що це був День народження у моєї сестри. Мені було погано і мені здавалося, що я їх ганьблю, хоча вони нічого не зробили. Вони поводилися ідеально".