Світовий теніс / US Open

US Open. Циципас у п'яти сетах програв тенісистові з кваліфікації, Джокович легко виграв свій другий матч на турнірі

На Відкритому чемпіонаті США відомі перші учасники третього кола в чоловічій сітці одиночного розряду
US Open - Grand Slam
Нью-Йорк, США • 28 серпня - 10 вересня • хард • $25,582,000
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Друге коло
Аслан Карацев (-) - Роберто Карбальєс Баена (Іспанія) 6:2, 4:6, 6:3, 7:6(4)
Домінік Штрікер (Швейцарія, Q) - Стефанос Циципас (Греція, 7) 7:5, 6:7(2), 6:7(5), 7:6(6), 6:3
Бенжамен Бонзі (Франція) - Крістофер Юбенкс (США, 28) 7:6(6), 2:6, 6:2, 7:6(7)
Борна Гойо (Хорватія, Q) - Маккензі Макдональд (США) 6:3, 6:4, 6:4
Ласло Дьере (Сербія, 32) - Уго Гастон (Франція, Q) 6:1, 6:2, 6:3
Новак Джокович (Сербія, 2) - Бернабе Сапата Міральєс (Іспанія) 6:4, 6:1, 6:1

+

21-річний Домінік Штрікер уперше в кар'єрі обіграв суперника з топ-10. Швейцарський тенісист вдруге зіграв п'ятисетовий матч і вдруге здобув перемогу. Стефанос Циципас уперше в кар'єрі програв на "мейджорі" супернику, який не входить до топ-100. Штрікер уперше зіграє в третьому колі на турнірі Grand Slam і далі зустрінеться з французом Бенжаменом Бонзі.

Борна Гойо вперше в кар'єрі пройшов до третього кола турніру Grand Slam. Хорватський тенісист не програв на турнірі жодного сету і далі зіграє проти переможця матчу Їржі Весели - Франсіско Серундоло.

Новак Джокович у третьому колі Відкритого чемпіонату США зіграє проти свого співвітчизника Ласло Дьєре, якого обіграв торік на турнірі в Белграді. Джокович цього року виграв 22 матчі з 23-х зіграних на відкритому харді.