Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Світовий теніс

"Двоє з трьох експертів раптово змінили свою думку". Сімона Халеп прокоментувала рішення про свою дискваліфікацію

Експерша ракетка світу Сімона Халеп прокоментувала рішення незалежного трибуналу дискваліфікувати її на чотири роки за порушення антидопінгових правил
"Двоє з трьох експертів раптово змінили свою думку". Сімона Халеп прокоментувала рішення про свою дискваліфікацію
- Я вірю в чистий спорт і за майже два десятиліття професійної кар'єри тенісистки, протягом сотні турнірів і двох титулів Grand Slam, я здала 200 аналізів крові та сечі на наявність заборонених речовин - і всі вони були чистими до 29 серпня 2022 року.

Напередодні сезону на хардових кортах у 2022 році за рекомендацією моєї команди і фізіотерапевта, яким я довіряю, я скоригувала свої харчові добавки. Жоден з перерахованих інгредієнтів не містив заборонених речовин, проте тепер ми знаємо - і трибунал погодився з цим - що одна з них була забруднена роксадустатом.

Мене тестували майже щотижня після першого позитивного тесту до початку 2023 року, і всі вони були негативними.

Незважаючи на ці докази, ITIA висунула звинувачення в порушеннях у біологічному паспорті тільки після того, як її експертна група дізналася про мою особистість, унаслідок чого двоє з трьох експертів раптово змінили свою думку на користь звинувачень ITIA.

ITIA покладалася виключно на висновки цих експертів, які дивилися тільки на мої показники крові, які я підтримувала понад 10 років на одному рівні. Ця група проігнорувала той факт, що жодної забороненої речовини ніколи не було знайдено в моїх зразках крові чи сечі, за єдиним винятком одного - за 29 серпня - позитивного тесту на роксадустат, який був присутній на надзвичайно низькому рівні та який, з огляду на мій негативний тест за три дні до цього, міг бути лише спричинений лише випадковим впливом роксадустату.

Я безмежно вдячна за підтримку, яку я отримала від своєї сім'ї, друзів і шанувальників тенісу з усього світу. Я продовжую тренуватися і роблю все, щоб очистити своє ім'я від цих помилкових звинувачень і повернутися на корт. Я маю намір оскаржити це рішення у Спортивному арбітражному суді та використати всі засоби правового захисту проти компанії-виробника добавок, про яку йдеться.

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  12/09/23 20:20  Переглядів: 6 192   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.