Світовий теніс / WTA

Сан-Дієго. Аддад Мая зіграє проти Костюк у другому колі, Остапенко здійснила камбек у своєму матчі

Беатріс Аддад Мая (Бразилія, 7) - Лейла Фернандес (Канада, WC) 6:3, 5:7, 6:2
Марта Костюк (Україна) - Магда Лінетт (Польща) 6:2, 7:6(5)
Ангеліна Калініна (Україна) - Кароліна Плішкова (Чехія) 7:6(4), 0:6, 6:3
Олена Остапенко (Латвія) - Катерина Александрова (-, 8) 7:6(3), 6:7(6), 7:5
Даніель Коллінс (США) - Луїза Чиріко (США, Q) 7:5, 6:0
Слоан Стівенс (США) - Елізе Мертенс (Бельгія) 6:1, 6:3

+

Софія Кенін (№93) здобула четверту перемогу цього сезону над суперницею з топ-20. Американка вийшла вперед у рахунку особистих протистоянь із Кудерметовою (2-1): цього року вона програла суперниці на турнірі в Досі.

Беатріс Аддад Мая зрівняла рахунок в очних зустрічах з Лейлою Фернандес і взяла у канадки реванш за поразку минулого місяця в Монреалі. За вихід до чвертьфіналу бразилійка посперечається з Мартою Костюк. Для Аддад Мая це буде третій матч із представницею України цього року: у травні вона програла Ангеліні Калініній на грунтовому турнірі WTA 1000 у Римі, а у червні поступилася Дарії Снігур на трав'яному турнірі WTA 250 у Ноттінгемі.

Олена Остапенко у другому сеті втратила перевагу, ведучи з рахунком 4:0 та 5:3 (не реалізувала матчбол), а у вирішальному зробила камбек, програючи з рахунком 2:5.

Пари суперниць у другому колі: Жабер (1) - Потапова, Волинець - Кенін, Саккарі (3) - Осоріо, Наварро - Саснович, Аддад Мая - Костюк, Калініна - Крейчикова (4), Остапенко - Коллінс, Стівенс - Гарсія (2).