Світовий теніс / Кубок Девіса

Davis Cup Finals. Австралія впевнено обіграла Швейцарію на шляху до плей-офф, Фінляндія вперше зіграє у фінальному турнірі

Результати п'ятого ігрового дня у груповому етапі командного турніру
Кубок Девіса - The World Cup of Tennis
Finals • груповий етап
12-17 вересня • хард (зал)

ГРУПА A (Болонья, Італія)
КАНАДА 2-1 ЧИЛІ
Алексіс Галарно - Алехандро Табіло 6:3, 7:6(5)
Габріель Діалло - Ніколас Яррі 4:6, 4:6
Алексіс Галарно/Вашек Поспішил - Томас Барріос Віра/Алехандро Табіло 6:3, 7:6(7)

Збірна Канади виграла всі три матчі у своїй групі (9-0) та пробилася до Фіналу турніру, який пройде у листопаді. Власник другої путівки до плей-офф визначиться сьогодні за підсумками протистояння Італії та Швеції.

ГРУПА B (Манчестер, Велика Британія)
АВСТРАЛІЯ 3-0 ШВЕЙЦАРІЯ
Танасі Коккінакіс - Домінік Штрікер 6:3, 7:5
Алекс де Мінор - Марк-Андреа Хюслер 6:4, 6:3
Меттью Ебден/Марк Перселл - Марк-Андреа Хюслер/Домінік Штрікер 6:2, 6:4

Австралія другий рік поспіль зіграє у фінальній частині Кубка Девіса. У попередньому сезоні ця збірна поступилася Канаді у вирішальному матчі.

+

ГРУПА C (Валенсія, Іспанія)
СЕРБІЯ 0-3 ЧЕХІЯ
Душан Лайович - Якуб Меншік 3:6, 2:6
Ласло Дьєре - Їржі Легечка 6:7(7), 5:7
Нікола Чачич/Новак Джокович - Томаш Махач/Адам Павлашек 5:7, 7:6(7), 3-10

Збірна Чехії здобули три перемоги з рахунком 3-0 у своїй групі. З другого місця у плей-офф вийшла команда Сербії.

ГРУПА D (Спліт, Хорватія)
США 0-3 ФІНЛЯНДІЯ
Маккензі Макдональд - Отто Віртанен 6:7(5), 6:1, 6:7(7)
Томмі Пол - Еміл Руусувуорі 6:7(1), 4:6
Остін Країчек/Раджив Рам - Гаррі Геліеваара/Патрік Кауковалта 7:6(6), 6:7(5), 8-10

Отто Віртанен (№125) відіграв два матчболи на тай-брейку вирішального сету і вперше в кар'єрі обіграв гравця з топ-50, а Еміл Руусувуорі (№57) записав до совго активу десяту перемогу над суперником із топ-20. Фінляндія вперше зіграє у фінальному турнірі Кубка Девіса.