Світовий теніс / Кубок Девіса

Davis Cup Finals. Британці вийшли до фінальної частини змагань, відігравши матчболи

Лоренцо Сонего - Еліас Імер 6:4, 6:4
Сімоне Болеллі/Лоренцо Музетті - Філіп Бергеві/Андре Горанссон 6:4, 6:7(4), 8-10

ГРУПА B (Манчестер, Велика Британія)
ВЕЛИКА БРИТАНІЯ 2-1 ФРАНЦІЯ
Деніел Еванс - Артур Фіс 3:6, 6:3, 6:4
Кемерон Норрі - Уго Умбер 6:7(5), 6:3, 5:7
Деніел Еванс/Ніл Скупскі - Ніколя Маю/Едуар Роже-Васслен 1:6, 7:6(4), 7:6(6)

Деніел Еванс та Ніл Скупскі врятували три матчболи суперників у вирішальному сеті, завдяки чому їхня команда пробилася до плей-офф.

+

ГРУПА C (Валенсія, Іспанія)
ІСПАНІЯ 2-1 ПІВДЕННА КОРЕЯ
Бернабе Сапата Міральєс - Хон Сон Чхан 6:4, 7:5
Алехандро Давидович Фокіна - Квон Сун Ву 6:4, 6:4
Марсель Гранольєрс/Альберт Рамос-Віньолас - Нам Чі Сон/Сон Мін Кю 7:6(2), 6:7(6), 8-10

ГРУПА D (Спліт, Хорватія)
ХОРВАТІЯ 2-1 НІДЕРЛАНДИ
Дуе Айдукович - Ботік ван де Зандсхулп 3:6, 6:3, 5:7
Борна Гойо - Таллон Грікспор 4:6, 7:6(2), 6:4
Дує Айдукович/Мате Павич - Веслі Колхов/Матве Мідделкоп 3:6, 6:4, 10-8

У фінальному турнірі, який пройде 21-26 листопада в Малазі (Іспанія), зіграють збірні Канади, Італії (з групи А), Великої Британії, Австралії (з групи B), Чехії, Сербії (з групи C), Нідерландів, Фінляндії (з групи D).