Світовий теніс / WTA

Гуанчжоу. Масарова врятувала матчболи на шляху до чвертьфіналу, Міннен зупинила Дарт

Результати матчів другого кола на турнірі WTA у Китаї
Galaxy Holding Group Guangzhou Open - WTA 250
Гуанчжоу, Китай • 18-23 вересня • хард • $259,303
Чинна чемпіонка: Софія Кенін (США)

Друге коло

Магда Лінетт (Польща, 1) - Дар'я Севілл (Австралія) 6:0, 7:6(0)
Ребека Масарова (Іспанія, 5) - Вікторія Голубич (Швейцарія, Q) 6:1, 3:6, 7:6(5)
Тат'яна Марія (Німеччина, 3) - Бай Чжуосюань (Китай) 6:1, 6:2
Юлія Путінцева (Казахстан) - Клара Таусон (Данія) 3:6, 7:6(5) відмова
Грет Міннен (Бельгія, 7) - Гарріет Дарт (Велика Британія, Q) 7:6(7), 6:7(5), 6:4
Лучія Брондзетті (Італія, 4) - Моюка Учіджіма (Японія, Q) 6:3, 6:3
Ван Сіюй (Китай) - Діана Шнайдер (-) 6:4, 7:5
Вікторія Грунчакова (Словаччина, LL) - Юань Юе (Китай) 7:6(5), 5:7, 6:4

+

Магда Лінетт проведе третій чвертьфінал у сезоні та перший з лютого, коли зіграла на цій стадії турніру WTA 250 у Мериді. Наступною суперницею польки стане Ребекка Масарова, з якою вона ще не грала. Іспанка сьогодні у вирішальному сеті відіграла п'ять матчболів, зокрема два на тай-брейку.

Тат'яна Марія вшосте зустрінеться з Юлією Путінцевою і спробує зрівняти рахунок в очних протистояннях (2-3). Останній матч між ними відбувся ще у 2018 році у Вашингтоні, де сильнішою була казахстанка.

Грет Міннен не грала у чвертьфіналі турніру WTA з липня 2021 року, коли вийшла до 1/2 фіналу у Пармі. Загалом це буде шостий чвертьфінал для бельгійки на рівні Туру. Далі Міннен зіграє проти Лучії Брондзетті, з якою ще не зустрічалася.

Вікторія Грунчакова спробує вперше цього року вийти до півфіналу турніру WTA. Свій єдиний чвертьфінал у сезоні словачка провела у січні в Окленді. Завтра Грунчакова спробує вперше за чотири зустрічі обіграти Ван Сіюй та взяти у неї реванш за поразку в першому колі US Open. Китаянка цього року ще не грала у чвертьфіналі у WTA-турі.