Гаель Монфіс і Фелікс Оже-Альяссім влаштували перепалку під час свого матчу на Кубку Лейвера (ВІДЕО)

Французький і канадський тенісисти емоційно провели свій очний поєдинок
Канадцю від самого початку поєдинку не сподобалося, що Монфіс затягує час між розіграшами і намагається загравати з публікою.

Під час переходу за рахунку 3:2 у першому сеті він звернувся до судді на вишці: "Ми граємо за правилами ATP, чи це виставковий турнір?" Арбітр відповів, що дотримується правил ATP. Потім Монфіс підійшов до лавки збірної Світу і поговорив із канадцем французькою мовою.

За рахунку 5:4 на користь Оже-Альяссіма Монфіс у діалозі зі своєю командою сказав: "Вони [організатори] дзвонять мені і кажуть: "Ти можеш почуватися вільно". Я тут, щоб повеселитися".

Його суперник у розмові зі своєю збірною запитав: "Що сказали йому люди, які його сюди запросили?"

Канадський тенісист взяв гору в цьому матчі з рахунком 6:4, 6:3, а збірна Світу в перший ігровий день здобула перемоги у всіх чотирьох поєдинках.