Чжухай. Корда впевнено обіграв Етчеверрі на шляху до 1/2 фіналу, Нішіока впорався зі Штруффом

На турнірі ATP у Китаї завершилися чвертьфінальні матчі
Zhuhai Championships - ATP 250
Чжухай, Китай • 20-26 вересня • хард • $1,057,295
Чинний чемпіон: Алекс де Мінор (Австралія)

Чвертьфінал

Карен Хачанов (-, 1) - Маккензі Макдональд (США, 6) 4:6, 6:4, 6:4
Себастьян Корда (США, 4) - Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина, 5) 6:1, 6:2
Йошіхіто Нішіока (Японія, 8) - Ян-Леннард Штруфф (Німеччина, 3) 6:4, 7:5
Аслан Карацев (-) - Кемерон Норрі (Велика Британія, 2) 7:6(6), 7:6(5)

+

Себастьян Корда здобув другу перемогу над Томасом Мартіном Етчеверрі (виграв у Торонто) і втретє в сезоні пробився до півфіналу. Американець боротиметься за шостий фінал у кар'єрі, зокрема другий цього року. У січні Корда поступився у матчі за титул в Аделаїді. Суперником Себастьяна стане Карен Хачанов, якому він програв у чвертьфіналі Australian Open.

Йошіхіто Нішіока вийшов уперед в рахунку особистих зустрічей з Яном-Леннардом Штруффом (2-1) і проведе другий півфінал цього року (Аделаїда). Далі японець зіграє проти Аслана Карацева та спробує вперше з вересня минулого року вийти до фіналу. У попередньому сезоні Нішіока обіграв Карацева на "Мастерсі" у Парижі.