Шанхай. Гуркач знову переміг Коккінакіса, китайський тенісист уперше вийшов у третє коло домашнього "Мастерса"

Шанхай, Китай • 4-15 жовтня • хард • $10,046,270

Губерт Гуркач (Польща, 16) - Танасі Коккінакіс (Австралія) 7:6(5), 6:4
Чжан Чжічжень (Китай) - Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина, 28) 4:6, 6:3, 6:4
Себастіан Баес (Аргентина, 25) - Дейн Свіні (Австралія, Q) 6:2, 6:4
Бен Шелтон (США, 19) - Жауме Мунар (Іспанія) 6:4, 6:4
Роман Сафіуллін (-) - Олександр Зверєв (Німеччина, 9) 6:3, 6:1
Себастьян Корда (США, 26) - Бу Юнчаокете (Китай, WC) 6:1, 6:4

Шанхай. Накашіма віддав лише два гейми п'ятій ракетці світу Руні, Музетті програв у двох сетах супернику з топ-200

Губерт Гуркач втретє в сезоні зіграв проти Танасі Коккінакіса і здобув третю перемогу (загальний рахунок їхнього протистояння 3-1). Далі поляк зіграє проти володаря "wild card" Сюй Юйсьоу з Тайваню, який у другому колі несподівано обіграв Лоренцо Музетті.

Чжан Чжічжень уперше пройшов у третє коло "Мастерса" на харді і став першим в історії представником Китаю в третьому колі турніру в Шанхаї. Цього року китайський тенісист дійшов до чвертьфіналу на ґрунтовому турнірі АТР 1000 у Мадриді. Наступним суперником Чжан Чжічженя стане Брендон Накашіма, який сьогодні розгромив п'яту ракетку світу Хольгера Руне.