Світовий теніс / WTA

Коко Гауфф: "Мені здається, що переможна серія не тисне на мене"

Американська тенісистка Коко Гауфф прокоментувала свою перемогу в матчі з Марією Саккарі на турнірі в Пекіні, яка стала для неї шістнадцятою поспіль
- Я дуже задоволена, що дісталася півфіналу. Не знаю, але на початку турніру в мене було таке враження, що я не демонструю свою найкращу гру. Тому я рада, що змогла впоратися з усіма складнощами і пройти далі.

Чи стала я відчувати менше тиску після перемоги в Нью-Йорку? Це справді правда. Тепер я не покладаю таку велику відповідальність на кожну свою гру. Мені здається, що переможна серія не тисне на мене. Було б більше тиску, що я повинна виграти, якби, скажімо, я програла 4-5 матчів поспіль. Але зараз я намагаюся просто вигравати якомога більше. Якщо програю, то це не буде кінцем світу, тим паче в цей період, коли сезон добігає кінця. Я намагаюся просто покращувати свій теніс і насолоджуватися грою.

Яких зусиль вимагатиме від мене півфінал проти Іги Швьонтек? О, треба буде багато бігати, багато (сміється). Незалежно від твого стилю гри, це те, що необхідно робити в матчах проти Іги. Треба бути готовою до всього. Вона одна з найкращих тенісисток світу і не безпідставно. Я постараюся вийти і отримати такий самий результат, як і в Цинциннаті, тобто перемогти. Якщо ні, я вже пишаюся своїм виступом, що я змогла дійти до півфіналу. Буду грати у свій теніс і сподіватися, що результат прийде.