Шанхай. Корда здобув першу перемогу над суперником із топ-5, вибивши з турніру Медведєва, Фіс уперше зіграє в третьому колі "Мастерса"

На "Мастерсі" в Шанхаї відомі перші учасники четвертого кола
Rolex Shanghai Masters - ATP Masters 1000
Шанхай, Китай • 4-15 жовтня • хард • $10,046,270
Чинний чемпіон: Данило Медведєв (-)

Друге коло
Деніел Еванс (Великобританія, 30) - Михайло Кукушкін (Казахстан) 6:2, 3:0 відмова
Григор Димитров (Болгарія, 18) - Александар Вукіч (Австралія) 6:4, 6:3
Карен Хачанов (-, 13) - Бейбіт Жукаєв (Казахстан, Q) 7:6(1), 4:6, 6:2
Лоренцо Сонего (Італія) - Френсіс Тіафо (США, 10) 2:6, 6:2, 6:3
Уго Умбер (Франція, 32) - Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди) 6:4, 1:6, 6:2
Джей Джей Вульф (США) - Кемерон Норрі (Велика Британія, 15) 6:3, 5:7, 7:6(4)
Артур Фіс (Франція) - Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія, 24) 6:2, 7:5
Андрій Рубльов (-, 5) - Кентен Аліс (Франція) 6:4, 7:5

Джей Джей Вульф вчетверте в кар'єрі і втретє в сезоні переміг суперника з топ-20. У вирішальному сеті американець відігрався з рахунку 3:5. Вульф уперше пройшов до третього кола "Мастерса" на харді й далі зіграє проти італійця Маттео Арнальді, якому програв минулого тижня в Пекіні.

Артур Фіс уперше зіграє в третьому колі "Мастерса", після того як із третьої спроби обіграв Алехандро Давидовича Фокіну. Раніше в цьому сезоні француз поступився іспанському тенісистові на Ролан Гаррос і Вімблдоні. За місце в четвертому колі Фіс зіграє проти 12-ї ракетки світу Томмі Пола.

Третє коло
Каспер Рууд (Норвегія, 8) - Крістофер Юбенкс (США, 29) 6:4, 6:2
Себастьян Корда (США) - Данило Медведєв (-, 2) 7:6(8), 6:2

Себастьян Корда вдруге цього року обіграв Данила Медведєва і вийшов уперед у їхньому протистоянні - 2:1. Американський тенісист із сьомої спроби здобув дебютну перемогу над суперником із топ-5 світового рейтингу. За вихід у чвертьфінал Корда зіграє проти переможця матчу Мартон Фучовіч (Угорщина) - Франсіско Серундоло (Аргентина, 27).