Світовий теніс / WTA

Монастір. Марчінко боротиметься за дебютний чвертьфінал із лідеркою посіву, Кава вперше перемогла суперницю з топ-50

Результати матчів першого кола на турнірі WTA у Тунісі
Jasmin Open Monastir - WTA 250
Монастір, Туніс • 16-22 жовтня • хард • $259,303
Чинна чемпіонка: Елізе Мертенс (Бельгія)

Перше коло

Жасмін Паоліні (Італія, 1) - Алізе Корне (Франція) 6:4, 6:2
Петра Марчінко (Хорватія, WC) - Марина Бассольс Рібера (Іспанія) 7:6(7), 6:2
Сара Еррані (Італія) - Тамара Зіданшек (Словенія) 6:2, 6:7(6), 6:3
Лучія Брондзетті (Італія, 6) - Крістина Кучова (Словаччина) 6:1, 6:1
Леся Цуренко (Україна, 4) - Клое Паке (Франція, Q) 6:2, 6:3
Клер Лю (США) - Еміна Бекташ (США) 6:2, 7:6(5)
Катаріна Завацька (Україна, Q) - Джессіка Боусас Манейро (Іспанія) 6:4, 6:4
Нурія Паррісас Діас (Іспанія) - Магдалена Френх (Польща, 7) 6:2, 0:6, 6:4
Клара Бюрель (Франція, 8) - Крістина Букша (Іспанія) 6:2, 6:2
Еріка Андрєєва (-, WC) - Дар'я Семениста (Латвія) 6:2, 6:0
Лукреція Стефаніні (Італія) - Камілла Розателло (Італія, Q) 5:7, 6:3, 6:1
Катажина Кава (Польща, WC) - Мартіна Тревісан (Італія, 3) 6:3, 3:6, 7:5
Надя Подороска (Аргентина) - Анна Кароліна Шмідлова (Словаччина, 5) 3:6, 6:4, 7:5
Май Хонтама (Японія) - Альона Большова (Іспанія) 4:6, 6:4, 6:0
Ірина Шиманович (-) - Лаура Пігоссі (Бразилія) 6:3, 6:2
Елізе Мертенс (Бельгія, 2) - Александра Еала (Філіппіни, Q) 7:5, 6:0

+

Петра Марчінко (№140 WTA) записала до совго активу другу перемогу в основній сітці турніру WTA. Торік у травні хорватка дійшла до другого кола в Рабаті. Далі Марчінко зіграє із Жасмін Паоліні (№30), і для неї це буде перший матч проти суперниці з топ-50.

Сара Еррані та Лучія Брондзетті проведуть другу очну зустріч: у попередньому сезоні Еррані була сильнішою за співвітчизницю у кваліфікації турніру WTA 250 у Монтерреї.

Клара Бюрель вдруге цього року обіграла Крістину Букшу і перервала серію з трьох поразок поспіль.

Катажина Кава (№217 WTA) вперше у кар'єрі обіграла тенісистку, яка входить до топ-50 рейтингу.

Пари суперниць у другому колі: Паоліні - Марчінко, Еррані - Брондзетті, Цуренко - Лю, Завацька - Паррісас Діас, Бюрель - Андрєєва, Стефаніні - Кава, Подороска - Хонтама, Шиманович - Мертенс.