Рейтинг ATP. Монфіс повернувся в топ-100 після титулу в Стокгольмі, Шелтон дебютує в топ-15

Асоціація тенісистів професіоналів опублікувала оновлений рейтинг
У першій десятці світового рейтингу відбулася лише одна зміна: Тейлор Фрітц піднявся на 9-те місце і опустив Олександра Зверєва на 10-й рядок.

Чемпіон турніру в Стокгольмі Гаель Монфіс повернувся в топ-100 уперше із січня цього року, піднявшись на 89-те місце (+51). 37-річний француз став третім найстаршим тенісистом у першій сотні, після Стена Ваврінки та Рішара Гаске.

Бен Шелтон, який виграв у Токіо свій дебютний титул АТР, оновив свій особистий рекорд, посівши цього тижня 15-те місце у світовому рейтингу.

Олександр Бублик, який став переможцем змагань в Антверпені, піднявся на 30-те місце (+6).