Китайська тенісистка успішно розпочала виступ на домашньому турнірі
Чжухай, Китай • 24-29 жовтня • хард • $2,409,000
Чинна чемпіонка: Арина Соболенко (-)
Груповий етап і плей-оф: одиночний розрядпарний розряд

Група "Орхідея"
Чжен Ціньвень (Китай, 7) - Донна Векич (Хорватія, 10) 6:4, 6:7(6), 6:4

Китаянка зрівняла рахунок в особистих зустрічах із Векич, якій поступилася у 2021 році на турнірі WTA у Курмайорі. Сьогодні у вирішальному сеті Чжен Ціньвень зуміла відігратися з рахунку 4:2 на користь хорватської тенісистки.

Зазначимо, що китаянка виграла шостий матч поспіль. Позаминулого тижня вона стала чемпіонкою на турнірі WTA 500 у Чженчжоу.

У четвер Донна Векич зустрінеться з Оленою Остапенко, а у п'ятницю свій матч проти латвійки проведе Чжен Ціньвень.