Відень. Циципас здійснив камбек у матчі проти Махача, Тіафо зупинив Монфіса та вийшов до 1/4 фіналу

+

Стефанос Циципас відігрався з рахунку 4:1 на користь Томаша Махача у вирішальному сеті. За вихід до півфіналу грек боротиметься з Борною Гойо, для якого це буде дебютний чвертьфінал на рівні ATP у кар'єрі.

Френсіс Тіафо вийшов вперед у рахунку особистих зустрічей з Гаелем Монфісом (2-1) і вперше з US Open вийшов до чвертьфіналу. Сьогодні під час зустрічі француз кілька разів викликав на корт фізіо через проблеми з ногою. Минулого тижня Монфіс став чемпіоном на турнірі ATP 250 у Стокгольмі.

Яннік Сіннер виграв четвертий із чотирьох зіграних матчів проти Лоренцо Сонего. Цього сезону італійці зустрічалися на турнірах у Монпельє та Галле, а також на US Open.

Чвертьфінальні пари: Медведєв - Хачанов, Циципас - Гойо, Зверєв - Рубльов, Тіафо - Сіннер.