Париж. Минулорічні фіналісти турніру зустрінуться один з одним у чвертьфіналі

Підсумки четвертого ігрового дня на турнірі ATP Masters 1000 у столиці Франції

Третє коло
Новак Джокович (Сербія, 1) - Таллон Грікспор (Нідерланди) 4:6, 7:6(2), 6:4
Хольгер Руне (Данія, 6) - Даніель Альтмаєр (Німеччина) 6:3, 6:3

• Париж. Циципас кваліфікувався на Підсумковий турнір після перемоги над Звєрєвим, Хуркач і Димитров зустрінуться в 1/4 фіналу

Новак Джокович провів третій поєдинок проти Таллона Грікспора і втретє його обіграв. У першому сеті серб програв п'ять геймів поспіль з рахунку 4:1, а по ходу матчу звертався по допомогу лікарів. Джокович 89-й раз у кар'єрі зіграє у чвертьфіналі "Мастерса" і боротиметься за свій 73-й півфінал.

Хольгер Руне вдруге зіграв проти Даніеля Альтмаєра і здобув другу перемогу. Данський тенісист, який захищає свій титул у Парижі, вчетверте пройшов до чвертьфіналу на "Мастерсі". Раніше він не програвав на цій стадії. За місце в півфіналі Хольгер Руне зіграє проти Новака Джоковича, якого переміг цього року на "Мастерсі" в Римі та в торішньому фіналі в Парижі (загальний рахунок їхнього протистояння 2-1 на користь данця).