Мец. Фоніні відіграв три матчболи на шляху до свого першого чвертьфіналу в сезоні, Ваврінка зазнав травми і не зміг завершити поєдинок

На турнірі АТР 250 у Меці визначилися учасники 1/4 фіналу
Moselle Open - ATP 250
Мец, Франція • 5-11 листопада • хард (зал) • €630,705
Чинний чемпіон: Лоренцо Сонего (Італія)

Друге коло
Фабіо Фоніні (Італія, WC) - Олександр Бублик (Казахстан, 5) 4:6, 7:6(7), 7:6(5) - відіграв 3 матчболи
Лоренцо Сонего (Італія) - Абдулла Шелбай (Йорданія, Q) 6:3, 7:5
Уго Умбер (Франція, 4) - Домінік Тім (Австрія) 7:6(5), 4:6, 6:3
Арольд Майо (Франція, Q) - Грегуар Баррер (Франція) 7:6(2), 2:6, 7:6(5)

Олександр Шевченко (-) - Мате Валкус (Угорщина, LL) 7:5, 2:6, 6:2
Карен Хачанов (-, 3) - Констан Лестьєнн (Франція) 6:4, 6:4
Люка ван Аш (Франція) - Стен Вавринка (Швейцарія, 8) 3:6, 7:6(6) відмова - відіграв 2 матчболи
П'єр-Юг Ербер (Франція, WC) - Гейс Браувер (Нідерланди, LL) 7:5, 6:4

Фабіо Фоніні у другому сеті врятував один матчбол на прийомі за рахунку 5:6 і потім відіграв ще два на тайбрейку. 36-річний італієць уперше з квітня минулого року дійшов до чвертьфіналу на турнірі АТР. На закритому харді Фоньїні дістався до цієї стадії вперше з жовтня 2018 року. За місце в півфіналі Фабіо зіграє проти свого співвітчизника Лоренцо Сонего.

21-річний Арольд Майо уперше в кар'єрі вийшов у чвертьфінал на турнірі АТР. Екс-перша ракетка світу серед юніорів у Метці здобув свою першу перемогу в основній сітці змагань АТР. За вихід у півфінал Майо зіграє проти іншого французького гравця Уго Умбера.

Стен Вавринка лідирував 6-4 на тай-брейку другого сету, але, отримавши травму гомілкостопа, не зміг реалізувати два матчболи і прийняв рішення відмовитися від продовження боротьби, після програшу другої партії.