Софія. Ілкель вперше зіграє в 1/4 фіналу в ATP-турі, Маннаріно та Офнер посперечаються за вихід до півфіналу

Результати матчів другого кола на турнірі ATP 250 у столиці Болгарії
Sofia Open - ATP 250
Софія, Болгарія • 6-11 листопада • хард (зал) • €630,705
Чинний чемпіон: Марк-Андреа Хюслер (Швейцарія)

Друге коло

Джек Дрейпер (Велика Британія) – Лоренцо Музетті (Італія, 1) 7:5, 6:2
Джем Ілкель (Туреччина, WC) - Макс Перселл (Австралія, 6) 6:3, 4:6, 6:4
Ян-Леннард Штруфф (Німеччина, 3) - Біллі Гарріс (Велика Британія, Q) 7:6(5), 6:4
Фабіан Марожан (Угорщина) - Роберто Баутіста Агут (Іспанія) 6:3, 3:6, 7:6(4)
Мартон Фучович (Угорщина, 8) - Юрій Родіонов (Австрія) 3:6, 6:4, 6:1
Павло Котов (-) - Себастіан Баес (Аргентина, 4) 3:6, 7:6(4) відмова
Себастьян Офнер (Австрія, 7) - Крістофер О'Коннелл (Австралія) 6:7 (6), 6:4, 6:2
Адріан Маннаріно (Франція, 2) - Альберт Рамос-Віньолас (Іспанія) 6:4, 6:4

+

Джек Дрейпер (№82 ATP) продовжив свою переможну серію до семи матчів (виграв титул на "челенджері" у Бергамо минулого тижня) і вчетверте цього року обіграв суперника з топ-30. Британець проведе третій чвертьфінал на рівні ATP у сезоні. Зазначимо, що Лоренцо Музетті зазнав п'ятої поразки поспіль.

Джем Ілкель (№259 ATP) записав до свого активу першу перемогу над гравцем із топ-50 рейтингу та вперше вийшов до чвертьфіналу турніру ATP. За вихід до півфіналу турецький тенісист боротиметься із Джеком Дрейпером, з яким ще не зустрічався.

Фабіан Марожан проведе другий чвертьфінал у кар'єрі на рівні Туру. Минулого місяця угорський тенісист зміг дійти цієї стадії на "Мастерсі" в Шанхаї. Наступним суперником Марожана стане Ян-Леннард Штруфф, який другий рік поспіль зіграє в 1/4 фіналу на турнірі у Софії. У попередньому сезоні німець програв Марожану на "челенджері" у Братиславі.

Адріан Маннаріно перервав серію з трьох програних матчів поспіль і взяв реванш у Рамоса-Віньоласа за поразку у травні на "челенджері" у Бордо. Для тенісистів це була 10-та зустріч за час виступів у ATP-турі, в якій француз здобув п'яту перемогу. Далі Маннаріно зіграє проти Себастьяна Офнера, якого обіграв у півфіналі турніру ATP в Астані у жовтні.