Новак Джокович: "Сіннер провів фантастичний матч і абсолютно заслужив на перемогу - про це я сказав йому біля сітки"

Перша ракетка світу Новак Джокович прокоментував свою поразку від Янніка Сіннера в матчі другого туру ATP Finals
- Яннік заслужив на перемогу, тому що у важливі моменти я був недостатньо агресивний, недостатньо рішучий. Я дав йому можливість узяти контроль над ситуацією. За рахунку 5:5 у третьому сеті, 15-30 на другій подачі, я був у розіграші і мав діяти, але не зробив цього, а він зробив. Потрібно просто привітати його. Він провів просто фантастичний матч. Те ж саме я сказав йому біля сітки. Я думаю, що в найважливіші моменти він зіграв у свою найкращу гру й абсолютно заслужив на перемогу.

Що я для себе виніс із цієї поразки? Очевидно, що в таких матчах надається дуже мало можливостей. Якщо ти їх не використовуєш, то це зробить інший гравець. У принципі, так і вийшло. Мені здається, я засвоїв, що в деяких моментах потрібно бути більш рішучим. Сьогодні я не був таким. Нічого страшного. У деяких випадках ти виграєш, у деяких програєш. Більшу частину своєї кар'єри я вигравав такі матчі. Деякі я програв, наприклад як сьогодні.

Не думаю, що я робив щось не так у своїй грі. Просто він був більш рішучим і сміливим у ті моменти, коли це було необхідно. Він виконав кілька приголомшливих ударів, які потрібно було зіграти. Потрібно просто зняти перед ним капелюх.

Я не думаю, що є щось дивне в тому, що молоді гравці, як-от Яннік, Хольгер або Карлос хочуть мене побити. Я вже давно відчуваю такі почуття, що кожен гравець ще більше мотивований на те, щоб обіграти мене в будь-якому місці, де б я не грав. Це абсолютно нормально. Вони хочуть взяти скальп і Яннік сьогодні це зробив.

Програвати такі матчі - це нормально, але я маю бути задоволений своєю боротьбою, бойовим настроєм. Мені вдалося відігратися після програного сету і брейка в третьому сеті. Сьогодні я грав у дуже складних і важких умовах на корті. Я пишаюся тим, як я боровся, але для перемоги цього виявилося недостатньо.