Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / WTA

Іга Швьонтек: "На Підсумковому турнірі ми повинні були показати те, над чим ми працювали на тренуваннях, а не боротися з вітряками"

Новини

Перша ракетка світу Іга Швьонтек - про умови на Підсумковому турнірі та вимоги гравців до WTA
Іга Швьонтек: "На Підсумковому турнірі ми повинні були показати те, над чим ми працювали на тренуваннях, а не боротися з вітряками"
- У Канкуні ви зіткнулися з проблемами з кортами, порожніми трибунами, сильним вітром і дощем - це був один із найгірше організованих турнірів, у яких Ви брали участь як професійна тенісистка?.
- Я не хотіла б вживати такі слова. Ситуація була дуже складною, вкотре підсумковий турнір організовували в останній момент. Не були до кінця продумані моменти з погодними умовами - у цьому районі якраз закінчується сезон ураганів. Безсумнівно, турнір не повинен був проводитися на відкритому повітрі. Зрештою, ми повинні були отримати можливість показати свій найкращий теніс. Показати те, над чим ми працювали на тренуваннях, а не боротися з вітряками. Подумати про тактику і техніку, а не просто бити м'ячем у корт.

У Канкуні я виявилася однією з тих, хто найкраще адаптувався до складних умов. Психологічно нам усім довелося підкорювати нові вершини. Змагання в таких умовах показали, на що здатен гравець, тому й смак перемоги такий приємний. Але ми не повинні були бути поставлені в таке становище, коли над нами сміється половина Інтернету. Я сподіваюся, що WTA засвоїть урок, тому що їхні рішення були не на нашу користь. Мої почуття і думка з приводу умов і організації турніру збігаються з думкою інших гравців.

- Аріна Соболенко заявила в Канкуні, що WTA не виявила до неї поваги. Чи відчуваєте Ви те саме?
- Говорячи з WTA про певні питання, ми б'ємося головою об стіну, зустрічаємо опір. Ми сповнені рішучості домогтися змін у календарі та пом'якшення правил. Йдеться про суворі правила і наслідки, до яких може призвести зняття гравця зі змагань. Будь то травма або просто необхідність зробити перерву. Я вірю, що ми зможемо знайти компроміс із WTA з багатьох питань, адже саме ми жертвуємо своїм здоров'ям.

Багато хто зараз скаже, що, загалом-то, спорт передбачає певні зусилля, і що ми заробляємо величезні гроші. Проте ми можемо брати участь у змаганнях, не ризикуючи здоров'ям до такої міри. Світ стає дедалі динамічнішим. Нам, жінкам-спортсменкам, потрібно більше ловити баланс і люди спостерігають за нами, часто надихаючись спортсменами. Ми можемо подати позитивний приклад. Показати, що можна робити все не так швидко, розумніше, з меншими витратами, але при цьому ефективно і на благо спорту. Поки ми не будемо боротися за зниження темпів, ніхто за нас цього не зробить. Але багато рішень уже ухвалено, і, як я вже сказала, ми б'ємося головою об стіну. Я сподіваюся, що в майбутньому ми будемо все більше і більше включатися в процес ухвалення рішень.

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: sportowefakty.wp.pl


 

Додано admin:  23/11/23 16:00  Переглядів: 3 259   Рейтинг:: +2  
2 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.