Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Світовий теніс

Маяр Шериф: "Увесь світ ополчився проти путіна, тому що напали на українців, людей зі світлим волоссям і блакитними очима. Чому у випадку з Ізраїлем не відбувається те ж саме?"

Новини

59-та ракетка світу Маяр Шериф з Єгипту поділилася своєю думкою про війну на Близькому Сході та про реакцію на неї тенісного туру
Маяр Шериф: "Увесь світ ополчився проти путіна, тому що напали на українців, людей зі світлим волоссям і блакитними очима. Чому у випадку з Ізраїлем не відбувається те ж саме?"
- Півтора місяця тому почалася війна на Близькому Сході, як вона вплинула на Вас?
- Це нелегко, були дні, коли я лягала спати в сльозах. Це дуже сумна ситуація, у перші кілька тижнів вона сильно вплинула на мене, вона і зараз дуже сумна. Настав момент, коли я подумала: що я тут роблю, граю в теніс? Я влаштовую шоу для людей, заробляю тисячі доларів щотижня, а в цей час в інших країнах є діти, які побоюються за своє життя, переживають за те, що в них немає води або їжі. Це сумно, це сильно впливає на мозок, я багато думала про це і не так багато про тренування. Це нормально, що концентрація і мотивація сильно впали.

Звичайно, я не думаю, що моїй родині в Єгипті загрожує небезпека. Я просто кажу про те, що ти не можеш не думати про те, що якщо прилетить ракета, то це кінець. Це дуже страшно, те, що відбувається, виходить з-під контролю всіх законів, які існують у світі. Ніхто не міг собі уявити, що таке може статися, але це відбувається. Ми бачимо, як країни переходять кордони, і ніхто нічого не каже, зрештою, ви розумієте, що світом рухає влада, гроші та економіка. Головне - це прибуток кожного, і неважливо, що при цьому гинуть діти, жінки або ціла країна.

- Російсько-український конфлікт викликав бурхливу реакцію з боку тенісного туру. Як йдуть справи цього разу?.
- Реакція туру WTA щодо українських гравців була дуже позитивною, так само як і реакція проти країни, яка не поважає міжнародні закони. Що зробив тур у зв'язку з тим, що коїться в Ізраїлі? Я не бачу, щоб вони щось робили - нуль. Як і всі інші, кожен шукає свою вигоду, це залежить від того, хто перебуває при владі, а хто ні.

Я думаю, що рішення немає, великі світові лідери сліпі, або вважають за краще, щоб їхні очі були закриті. Все, що вони хочуть бачити, - це власні прибутки. Що ми можемо з цим зробити? Після початку війни в Україні весь світ ополчився проти путіна, тому що напали на українців, людей зі світлим волоссям і блакитними очима, європейців. Чому зараз, у випадку з Ізраїлем, не відбувається те саме? Нам ще багато чого належить зробити як суспільству і взагалі всьому світу. Ми спостерігаємо, як країну розривають на частини, порушуючи всі правила, але ніхто нічого не робить.

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: www.puntodebreak.com


 

Додано admin:  25/11/23 10:00  Переглядів: 5 038   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 2

 1. Користувач offline
  Мимопопадал 25 листопада 2023 19:21

  Сказала одичавшая тварь, не пускающая палестинских арабов-беженцев (один нарот) к себе в страну, потому что они отлично знают этих террористов.

      Скарга      2
 2. Користувач offline
  here`s Johnny 25 листопада 2023 14:40

  Потому что Украина не совершала нападения ни на какой музыкальный фестиваль на рфии, не вырезала там поселения и не угоняла к себе заложников☝️

      Скарга      1

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.