Світовий теніс / Кубок Девіса

Кубок Девіса. Сіннер відіграв три матчболи Джоковича і перервав його 12-річну серію перемог у командному турнірі

Італійський тенісист обіграв першу ракетку світу в матчі Кубка Девіса
Кубок Девіса - The World Cup of Tennis
Finals • плей-офф • 21-26 листопада
Малага, Іспанія • хард (зал)

Полуфинал
Яннік Сіннер (Італія) - Новак Джокович 6:2, 2:6, 7:5

Яннік Сіннер відіграв три матчболи на своїй подачі, поступаючись 4:5 (0-40) і перервав серію перемог Новака Джоковича в Кубку Девіса, що становила 21 поєдинок. Востаннє в командному турнірі сербський тенісист програв Хуану Мартіну дель Потро 2011 року.

Яннік Сіннер провів п'ятий матч проти Новака Джоковича і здобув другу перемогу. Минулого тижня тенісисти обмінялися перемогами один над одним у рамках ATP Finals (сербський тенісист виграв у італійця у фінальному поєдинку). Для Сіннера це третя перемога в п'ятому поєдинку проти чинної першої ракетки світу.

Новак Джокович лише вчетверте в кар'єрі програв матч, у якому він мав матчбол і вперше не зміг виграти, маючи три матчболи поспіль.

Італієць провів 30-й поєдинок проти суперника з топ-5 і здобув 10-ту перемогу. У цьому сезоні Сіннер виграв 9 із 14 зіграних таких зустрічей.

У першому поєдинку командного протистояння Італії та Сербії Лоренцо Музетті програв Міоміру Кецмановічу і долю путівки до фіналу вирішить парний поєдинок