Флоріанополіс. Томлянович виграла свій найбільший титул у кар'єрі

Айла Томлянович стала чемпіонкою на турнірі WTA 125 у Бразилії
MundoTenis Open - WTA 125
Флоріанополіс, Бразилія • 20-26 листопада • грунт • $115,000

Фінал
Айла Томлянович (Австралія, WC) - Мартіна Капурро Таборда (Аргентина) 6:1, 7:5

Австралійська тенісистка перервала серію з дев'яти поразок поспіль у вирішальних матчах та виграла вперше з 2013 року, коли перемогла на турнірі ITF W50 у Дотані (США). Попередній фінал за участю Томлянович відбувся у 2019 році на турнірі WTA 250 у Хуахіні, коли вона програла українці Даяні Ястремській.

Шлях до перемоги:
R32: Фіона Ферро (Франція) 6:7(5), 7:5, 6:3
R16: Іпек Оз (Туреччина) 5:7, 7:6(6), 7:5
QF: Міріам Булгару (Румунія) 7:6(5), 6:2
SF: Рената Сарасуа (Мексика) 6:1, 6:1
FR: Мартіна Капурро Таборда (Аргентина) 6:1, 7:5

Зазначимо, у матчі другого кола проти Іпек Оз Айла відіграла чотири матчболи поспіль, поступаючись на тай-брейку з рахунком 2-6.

Титул у Флоріанополісі став для 30-річної австралійки найбільшим у її кар'єрі. Раніше вона вигравала лише на турнірах ITF. Нагадаємо, що наприкінці січня цього року Томлянович перенесла операцію на коліні та повернулася на корт за сім місяців.

В оновленому рейтингу WTA Айла Томлянович піднялася на 282-е місце. До виступу на турнірі в Бразилії посідала 543-ю позицію.