Світовий теніс / WTA

Буенос-Айрес. Бронзова призерка Олімпіади в Токіо виграла свій найбільший одиночний титул

У столиці Аргентини завершився турнір WTA 125
Argentina Open - WTA 125
Буенос-Айрес, Аргентина • 27 листопада - 3 грудня • ґрунт • $115,000
Чинна чемпіонка: Панна Удварді (Угорщина)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд - парний розряд

Фінал
Лаура Пігоссі (Бразилія, 5) - Марія Лурдес Карле (Аргентина, 8) 6:3, 6:2[/b]

Лаура Пігоссі втретє зіграла проти Марії Лурдес Карле і здобула третю перемогу у двох сетах. 29-річна бразильська тенісистка виграла свій найбільший титул в одиночному розряді. Торік вона доходила до фіналу на змаганнях WTA 250 у Боготі, але програла у фіналі Тетяні Марії.

Шлях до титулу:
R1: Лейре Ромеро Гормас (Іспанія) 6:4, 4:6, 6:4
R2: Конні Перрін (Франція) 6:2, 6:3
QF: Солана Сієрра (Аргентина) 2:6, 7:5, 6:3
SF: Рената Сарасуа (Мексика, 6) 6:4, 1:6, 7:6(2)
FR: Марія Лурдес Карле (Аргентина, 8) 6:3, 6:2

За свій виступ у Буенос-Айресі Лаура Пігоссі заробила $15,000 призових і 160 рейтингових очок. У рейтингу WTA вона підніметься на 29 позицій і посяде 109-е місце.

Нагадаємо, що 2021 року Лаура Пігоссі разом із Луїзою Стефані принесли своїй країні першу Олімпійську медаль у тенісі. У цьому сезоні бразильська тенісистка стала чемпіонкою Панамериканських ігор в одиночному і парному розрядах.